Kategorie: Wszystkie | II edycja DZIECKA NA WARSZTAT | Pysia | matematyka
RSS
wtorek, 30 czerwca 2009

Pysia korzysta w pełni z lata: nauczyła się bawić łopatką i wiaderkiem - potrafi już bardzo długo przesypywać piasek. Umie też już wchodzić na drabinki i z wielką radością zjeżdża ze zjeżdżalni.

Czerwiec Pysia spędza nad morzem w Ustroniu Morskim. Pogoda jak widać nie dopisuje, ale dzieci i tak zadowolone. Czasami można nawet zobaczyć moją córeczkę w okularkach.

Czasami daję sobie założyć okulary, szczególnie gdy jestem bardzo zajęta

Prawdziwa ze mnie strojnisia! Tutaj przymierzam buty sąsiadki

 

bawię się z dziećmi

 

 

niedziela, 19 kwietnia 2009

Dowiedzieliśmy się o Pysi, gdy ta miała już miesiąc. Na forum rodzin zastępczych przeczytałam wpis: "Miesięczna dziewczynka z zespołem Downa czeka w szpitalu na nowych rodziców". Pomyślałam: "Szkoda, że się nie poznamy, na pewno szybko znajdzie rodziców adopcyjnych.".

Czas jednak mijał, a rodzice nie pojawiali się. A ja cały czas myślałam o tej małej dziewczynce. Tak mocno utkwiła w mojej pamięci, że stała się bohaterką moich snów.

Po jakimś czasie odważyłam się i napisałam do kobiety, która umieściła wpis, z zapytaniem o losy dziecka. Okazało się, że Martynka miała już nowe miejsce zamieszkania: Dom Dziecka, i że nikt nie starał się o Jej adopcję. Wtedy zaczęłam myśleć o tym, że moglibyśmy z mężem zostać dla Niej rodziną zastępczą do czasu znalezienia rodziny adopcyjnej.

I tak się stało: dowiedzieliśmy się o Pysi w listopadzie, a w grudniu, na Święta - była już z nami. Jeszcze nie byliśmy dla Niej rodziną zastępczą, ale najważniejsze, że RAZEM.

1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10